Zespół Szkół w Klukach

Gimnazjum im Wandy Malczewskiej w Klukach, Szkoła Podstawowa w Klukach

OVERVIEW

This web page szkola-kluki.pl currently has an average traffic ranking of zero (the lower the more users). We have explored eighteen pages inside the site szkola-kluki.pl and found zero websites linking to szkola-kluki.pl. There are one social communication sites enjoyed by this website.

SZKOLA-KLUKI.PL RANKINGS

This web page szkola-kluki.pl has seen a variation quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for szkola-kluki.pl

Traffic ranking (by month) for szkola-kluki.pl

Traffic ranking by day of the week for szkola-kluki.pl

WHAT DOES SZKOLA-KLUKI.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkola-kluki.pl Mobile Screenshot of szkola-kluki.pl Tablet Screenshot of szkola-kluki.pl

SZKOLA-KLUKI.PL HOST

Our parsers discovered that a single page on szkola-kluki.pl took eight hundred and ninety-one milliseconds to load. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so I consider this site not secure.
79.96.75.22

WEBSITE IMAGE

I found that this website is using the IdeaWebServer/v0.80 server.

Zespół Szkół w Klukach

Gimnazjum im Wandy Malczewskiej w Klukach, Szkoła Podstawowa w Klukach

CONTENT

This web page szkola-kluki.pl has the following on the web site, "Moje dziecko w przedszkolu i szkole." We saw that the website also said " Program wychowawczy na lata 2012 - 2017." It also said " Roczny program pracy samorządu uczniowskiego. Wydarzenia w roku szkolnym 20132014. Wydarzenia w roku szkolnym 20122013. Wydarzenia w roku szkolnym 20112012. Wydarzenia w roku szkolnym 20102011. Wydarzenia w roku szkolnym 20092010. Wydarzenia w Zespole Szkół w Klukach. Lipiec - sierpień 2015 r. Finał konkursu Zimowa pomoc dla zwierząt."

SEEK SIMILAR WEBSITES

-- Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony - KOBRA !!!

Nikt się nie dowie,. Ani nawet ty sam,. Trzeba się wystawić na próby. Tylko tak każdy może przekonać się,.

Szkoła Podstawowa w Łaznowie

Życzymy wspaniałych, słonecznych wakacji 2015. Im Tadeusza Kościuszki w Łaznowie.

Barbarka - Osada Leśna Strona główna

Oferta Osady Leśnej Barbarka www. WITAMY NA STRONIE SZKOŁY LEŚNEJ NA BARBARCE. Szkoła Leśna na Barbarce powstała na początku 2004 roku na mocy umowy zawartej pomiędzy Toruńskim Stowarzyszeniem Ekologicznym Tilia, a Prezydentem Miasta Torunia. Weź udział w konkursie fotograficznym i wygraj cenne nagrody! .

Szkoła Liderów - Gimnazjum i Liceum

Wtorek, 14 lipca 2015. Podręczniki da klasy II Liceum. Wtorek, 14 lipca 2015. Podręczniki dla klasy I Liceum. Wtorek, 14 lipca 2015. Liceum w nowej podstawie programowej.

Szkoła Liderów - Strona główna

Nie masz jeszcze konta? Rozwijamy postawy liderskie, promujemy debatę publiczną i wspieramy liderów środowisk i społeczności lokalnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Czym jest przywództwo? Doświadczenia pracy z liderami. Z Absolwentką VIII SLSO oraz uczestniczką programu Kobiece Inspiracje - Zuzanną Janaszek-Maciaszek - współzałozycielką i prezeską Fundacji Podaj Dalej.